Forum SolidWorks Solid Works2006 - Arkusz Blachy
Solid Works2006 - Arkusz Blachy
Postów: 4
Data dodania: 11-05-2007 13:40
Witam!!

Mam takie pytanko. Czy uda sie jakos zrobic w solidzie 2006 w arkuszu blachy zgiecie na rogu? o co mi chodzi tak dokladnie. mamy prostokatny kawalek blachy i chcemy zagiac dwie krawedzie, ktore stykaja sie w rogu i pytanie moje jest takie jak zagiac ten rog aby bylo ladne i plynne przejscie od krawedzi pionowej do poziomej? probowalem na rozne sposoby. poczatkowo tylko w arkuszu blachy i nic zawsze bylo nie tak jak trzeba. nie robilo ladnego zaokraglenia. potem probowalem z wykonanej bryly przejsc do arkusza blachy ale za kazdym razem jak chcialem dodac zgiecie to wyskakiwal mi komunikat w rodzaju "skompliwana geometria w miejscu rozejscia (lub rozgiecia)". Czy da sie wogole cos takiego wykonac i jak?
za wszelka pomoc i info z gory spasiba :)
Postów: 20
Data dodania: 30-07-2007 12:49
chyab sienie da... aczkolwiek nowa wersja progrmau ma więcej udogodnień jeśli chodzi o blachy.
z drugiej strony nie wiem po ipisie czy dobrze zrozumiałme, bo mam wątpliwosći czy w "realu" też sieda wykonać cos takiego.
pzdr
Postów: 38
Data dodania: 03-08-2007 12:35
Mozesz podeslac jakis rysunek albo prt scr, w ktorym momencie SWX sobie nie radzi, jak zobacze jak to powinno wygladac pewnie bede mogl cos poradzic:)
Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: