Interaktywne Tablice Inżynierskie (I.T.I)

Typ: CAD CAE Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
Interaktywne Tablice Inżynierskie - to podręczne kompendium wiedzy, zawierające narzędzia niezbędne w pracy inżyniera, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb branży budowlanej. Program zaprojektowany został jako zestaw mniejszych i większych modułów podzielonych na grupy tematyczne.

InteriCAD Lite

Typ: CAD Producent: YFCAD Komentarzy: 1
InteriCAD Lite to kompletne narzędzie do profesjonalnego projektowania i wizualizacji wnętrz, z bogatą biblioteką modeli struktur, mebli i akcesoriów, niewymagające znajomości techniki projektowania CAD.

InteriCAD T3 Pro

Typ: CAD Producent: YFCAD
W przeciwieństwie do systemu Lite, InteriCAD T3 Pro umożliwia projektowanie dowolnych, skomplikowanych struktur architektonicznych.

INTERsoft-Przedmiar

Typ: CAD Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
INTERsoft-Przedmiar – jest to nakładka do programu ArCADia-IntelliCAD. Przeznaczony jest do tworzenie różnorodnych przedmiarów pomocnych przy kosztorysowaniu.

IronCAD

Typ: CAD Dodatki Producent: IronCAD Corporate
IronCAD - jest intuicyjnym otoczeniem 3D wykorzystującym technikę Drag&Drop( "chwyć i upuść") z innowacyjnego opatentowanego katalogu IntelliShapes będącego bazą elementów 3D.

iziNorm

Typ: CAD Dodatki Producent: iziSoft
iziNorm jest elektroniczną biblioteką najczęściej używanych części znormalizowanych takich jak śruby, podkładki, nakrętki, wkręty, kształtowniki, łożyska itp. wykonanych jako parametryczne modele 3D na podstawie Polskich Norm. Dodatek działa w środowisku SolidWorks 2008 i nowszym oraz uwzględnia niegeometryczne właściwości elementów normowych typu: klasa dokładności wykonania, klasa wytrzymałości, materiał oraz powłoki elektrolityczne i cynkowe.

KD MAX

Typ: CAD Producent: YFCAD
System KD Max umożliwia zaprojektowanie, wizualizację i przygotowanie dokumentacji wykonawczej oraz wyceny mebli kuchennych i szaf. System bazuje na predefiniowanych skrzyniach o zmiennych parametrach. KD Max automatycznie dostawia kolejne elementy mebli, i także automatycznie generuje blaty, cokoły i wieńce. Wbudowana funkcja wykrywania kolizji oraz autodekoracji przyśpiesza pracę w systemie i czyni go łatwiejszym. Przykładowy czas wykonania pełnego projektu wynosi 15 minut.

KOMPAS 3D

Typ: CAD CAE Dodatki Producent: ASCON Corporate
Kompas to program do wspomagania projektowania. Umożliwia tworzenie parametrycznych modeli 3D, oraz dokumentacji płaskiej (2D).

Kreślarz

Typ: CAD Producent: Grzegorz Wisowski
Program Kreślarz jest programem CAD. Przeznaczony jest dla projektantów różnego rodzaju sieci, przyłączy itp. Oferuje on pomoc od wprowadzania danych poszczególnych węzłów profilu, wyznaczając automatycznie niektóre wielkości, aż do wygenerowania rysunku profilu.

LibreCAD

Typ: CAD Producent: LibreCAD
LibreCAD jest w pełni funkcjonalną aplikacją CAD 2D, którą można pobrać i zainstalować za darmo. Program ma bardzo dużą rzeszę zwolenników na całym świecie i jest dostępny w 20 językach, a także dostępny na wszystkich głównych systemach operacyjnych, w tym Microsoft Windows, Mac OS X, linux.
  «  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15    »  »|
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl