CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska
Chcesz być częścią zespołu, w którym panuje motywująca atmosfera, rozwijać swoje kompetencje w trakcie szkoleń, targów i wymiany informacji z kolegami? Chcesz zająć się sprzedażą nowych technologii i mieć pewność, że produkt, który oferujesz jest naprawdę dobry? Dołącz do nas!
  • Sprzedaż oprogramowania inżynierskiego oraz usług z portfolio firmy Premium Solutions Polska
  • Realizacja założonych planów sprzedaży i zadań, praca na powierzonym obszarze działania
  • Rozpoznawanie oraz kreowanie potrzeb Klientów
  • Aktywne pozyskiwanie klientów, utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków
  • Podejmowanie inicjatyw wewnątrz organizacyjnych zwiększających efektywność działań sprzedażowych
  • Aktywne śledzenie trendów i analiza rynku
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych oraz konferencji i targów
Wymagania
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów, realizacja zadań
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z klientami
  • Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub handlowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Czynne prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów
Oferujemy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym i zgranym zespole
  • Możliwość wpływu na strategię firmy i portfolio produktów/usług
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze nowych technologii
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (pensja stała oraz system prowizyjny)
  • Udział w szkoleniach merytorycznych konferencjach i targach
  • Elastyczne godziny pracy 8-16, 9-17
  • Niezbędne narzędzia, komputer, samochód
Klauzula

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Pracodawca

Premium Solutions Polska

Miejsce pracy

Wrocław

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

od zaraz

Oferta ważna do

30-10-2023