CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska
Będziesz odpowiadać za
  • telefoniczna sprzedaż szkoleń i poszkoleniowa obsługa klientów
  • aktywne poszukiwanie klientów oraz możliwości sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • sporządzanie ofert szkoleniowych i propozycji handlowych
  • współpraca z innymi działami firmy w celu kompleksowej obsługi naszych klientów
  • analiza potrzeb klientów firmy
Wymagania
  • znajomość standardów obsługi klienta i umiejętność skutecznej negocjacji
  • pro kliencką postawę oraz wysoką kulturę osobistą
  • rzetelność i uczciwość
  • umiejętności słuchania oraz cierpliwości
  • dobrej organizacji i samodzielności w działaniu
  • chęci osiągania wysokich wyników sprzedażowych
  • sprawnej obsługi MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia wniosków dotyczącym KFS, BUR
Oferujemy
  • zatrudniamy naszych pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • zapewniamy elastyczny czas pracy, tak byś mógł osiągać jak najlepsze wyniki w najlepszym dla Ciebie czasie
  • poświęcamy dużo czasu i zaangażowania, by wdrożyć oraz przygotować naszych pracowników do wykonywanych zadań
  • dajemy możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji, bo to leży w interesie nas wszystkich
  • cenimy kreatywne rozwiązania, umożliwiamy pracownikom wniesienie własnego wkładu w rozwój naszej firmy
  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną i kartę Multi-Sport
Klauzula

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji”.

Pracodawca

Premium Solutions Polska

Miejsce pracy

Wrocław

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

16-04-2023

Zainteresowany?
lub udostępnij na