Opis stanowiska
Chcesz być częścią zespołu, w którym panuje motywująca atmosfera, rozwijać swoje kompetencje w trakcie szkoleń, targów i wymiany informacji z kolegami? Chcesz zająć się sprzedażą nowych technologii i mieć pewność, że produkt, który oferujesz jest naprawdę dobry? Dołącz do nas!
Będziesz odpowiadać za
  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki, szlifierki)
  • Realizacja produkcji na podstawie otrzymanej dokumentacji technicznej
  • Prawidłowy dobór narzędzi, parametrów, oprzyrządowania
  • Pisanie programów oraz wprowadzanie korekt / poprawek
  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania obrabiarek CNC ze sterowaniem FANUC, HEIDENHAIN, SINUMERIK
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność posługiwanie się oprogramowaniem CAD\CAM
Oferujemy
  • Stabilność zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu realizacji zadań
  • Pakiet socjalny
Klauzula

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Pracodawca

Premium Solutions Polska

Miejsce pracy

Wrocław

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

od zaraz

Oferta ważna do

30-10-2023

Zainteresowany?
lub udostępnij na