XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL
TAGI : wytwarzanie addytywne ( 10 - 5)

Znamy już program IV Konferencji Forum Druku 3D. Co nas czeka w tym roku?

Opublikowany: 27.09.2019 Dodany przez: Redakcja
8 października w hali EXPO Kraków odbędzie się IV Konferencja Forum Druku 3D. Wydarzenie to jedyna taka impreza w Polsce poświęcona przemysłowym zastosowaniom technologii drukowania, skanowania i projektowania 3D. Co w tym roku znalazło się w programie konferencji?

IV Konferencja Forum Druku 3D

Opublikowany: 20.09.2019 Dodany przez: Redakcja
Już po raz czwarty przedstawiciele firm, zakładów przemysłowych oraz instytutów i uczelni spotkają się w Krakowie, by poznać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii 3D. W tym roku Konferencja Forum Druku 3D odbędzie się 8 października w hali EXPO Kraków.

Relacja z 4 edycji Forum Druku 3D

Opublikowany: 13.11.2019 Dodany przez: Redakcja
8 października 2019 w hali EXPO Kraków miała miejsce IV Konferencja Forum Druku 3D. Podczas wydarzenia można było dowiedzieć się więcej o kondycji polskiej branży druku 3D, a także poznać praktyczne wskazówki i zastosowania technologii addytywnych.

Siemens otwiera sieć wytwarzania addytywnego

Opublikowany: 09.12.2019 Dodany przez: Redakcja
Firma Siemens ogłosiła oficjalne uruchomienie sieci wytwarzania addytywnego Siemens (AM) po tym jak z powodzeniem przeprowadzono pilotaże i wdrożenia u klientów i partnerów

Spotkanie Additive Manufacturing Meeting 2017

Opublikowany: 04.04.2017 Dodany przez: Redakcja
Spotkanie poświęcone jest budowie platformy wymiany wiedzy i doświadczeń między ośrodkami naukowo-badawczymi i przemysłowymi w obszarze technologii AM