XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

NX Mold Wizard - Nowe narzędzie do wyceny form

5 dni temu
NX Mold Wizard z wersji na wersję otrzymuje nowe funkcjonalności. W NX 2206, którego premiera odbyła się w czerwcu 2022 roku, pojawiło się kilka nowych poleceń/funkcjonalności. Ciekawą funkcjonalnością jest polecenie do szybkiej wyceny form.

Siła targów ITM INDUSTRY EUROPE

23.12.2022
Siła targów ITM INDUSTRY EUROPE, MODERNLOG, SUBCONTRACTING oraz Salonu BHP ma moc przyciągania. Do grona wystawców najbliższej edycji już dołączyli liderzy branży. Najnowsze technologie dla przemysłu i logistyki od 30 maja do 2 czerwca 2023 r. ponownie wypełnią hale na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nie zabraknie dyskusji na temat wyzwań oraz sposobów na rozwiązanie aktualnych problemów, z którymi zmagają się firmy produkcyjne.

3DEXPERIENCE: Piszczenie, skrzypienie, wibracje i drżenie?

16.12.2022
Jak mówi książkowa definicja, komfort akustyczny to nic innego jak warunki dobrego samopoczucia. Parafrazując, jest to stan otoczenia będącego w równowadze akustycznej, dzięki której człowiek nie odczuwa negatywnych reakcji, ani zdrowotnych skutków w wyniku emisji niepożądanych dźwięków do otoczenia.

Zaproś Autodesk na warsztaty w Twojej firmie

16.12.2022
Digital Transformation Workshop zagościł w 3 miastach Polski

Edycja widoków w Autodesk Inventor

07.12.2022
Jak efektywnie wykorzystywać w pracy funkcje programu Inventor w postaci edytora widoków.

Solid Edge - Przypisywanie skrótów klawiszowych do operacji

02.12.2022
Użytkownik ma potrzebę odczytania lub przypisania skrótów klawiszowych przypisanych do konkretnych operacji w programie Solid Edge

ZWCAD - Skalowanie bloków z zachowaniem punktu bazowego

30.11.2022
W oprogramowaniu CAD jest dostępna funkcja do skalowania obiektów. Dzięki tej funkcji możemy proporcjonalnie zmieniać wielkość obiektów względem wskazanego punktu.

Targi PLASTPOL nadzieją na odbudowanie przerwanych łańcuchów dostaw

30.11.2022
Firmy z całego świata szukają nowych łańcuchów dostaw i rynków zbytu. Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Grumy PLASTPOL w Targach Kielce wychodzą naprzeciw oczekiwaniom producentów, dystrybutorów i kontrahentów branży przetwórczej.

Liniowe połączenia spawane w RFEM 6

24.11.2022
Liniowe połączenia spawane są przydatną funkcją programu, umożliwiającą obliczanie naprężeń w spoinie między powierzchniami w RFEM 6

BenQ i Pantone współpracują w zakresie wierności kolorów

23.11.2022
BenQ oferuje bezpłatną roczną subskrypcję Pantone Connect dla użytkowników profesjonalnych monitorów graficznych BenQ serii PD i SW
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    »  10x »  »|