SOLIDWORKS 2021 dostępny także na platformie 3DEXPERIENCE

16.11.2020 Skomentuj pierwszy

Dassault Systèmes przedstawia SOLIDWORKS 2021, najnowszą wersję swojego portfolio aplikacji do projektowania i inżynierii 3D. SOLIDWORKS 2021 rozszerza możliwości i tok pracy w zakresie projektowania, dokumentacji, sprawdzania poprawności i zarządzania danymi, co znacznie poprawia efektywność wykonywanych działań. Użytkownicy SOLIDWORKS 2021 mogą również rozszerzyć swoje możliwości, łącząc się z portfolio 3DEXPERIENCE WORKS, aby sprostać większej liczbie wyzwań, od projektowania po produkcję i przyspieszyć prace nad innowacyjnymi rozwiązaniami w środowisku chmurowym.

SOLIDWORKS 2021 zawiera szereg usprawnień wydajności oraz rozszerzone funkcjonalności, które są odpowiedzią na 10 najczęściej oczekiwanych ulepszeń, zgłoszonych przez społeczność SOLIDWORKS podczas konferencji 3DEXPERIENCE World 2020 w lutym 2020 roku.

Usprawnienia wydajności dotyczą projektowania części i złożeń, pobierania produktów, tworzenia rysunków, grafik i zarządzania danymi w celu przyspieszenia operacji na plikach i toków pracy.

SOLIDWORKS 2021 rozszerza funkcjonalności w zakresie uproszczeń dla dużych złożeń, bardziej elastycznego projektowania części i wydajniejszej symulacji. Dzięki tym ulepszeniom wrażenia użytkownika stają się jeszcze lepsze, a entuzjaści SOLIDWORKS mogą cieszyć się wyjątkowymi możliwościami modelowania złożeń.

Dodatkowo, specjalna edycja SOLIDWORKS połączona z platformą 3DEXPERIENCE jest teraz dostępna w trzech pakietach, 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Standard, Professional i Premium, które zawierają aplikacje SOLIDWORKS w odpowiadających im wersjach desktopowych. Dzięki temu połączeniu klienci SOLIDWORKS korzystają z tych samych aplikacji desktopowych, na których od lat polegają przy projektowaniu i opracowywaniu nowych rozwiązań dla swoich klientów, jednocześnie korzystając z zalet platformy cyfrowej: ulepszonej współpracy i zwiększonej mobilności.

Wersja SOLIDWORKS połączona z platformą 3DEXPERIENCE zawiera wbudowane zarządzanie danymi, eliminujące problem nieaktualnych lub utraconych plików oraz zapewnia automatyczną aktualizację oprogramowania i danych. Wszyscy użytkownicy pracują na tej samej wersji i mogą korzystać ze wszystkich zaawansowanych aplikacji z portfolio 3DEXPERIENCE WORKS. Oferta 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS obejmuje oparte na chmurze projektowanie przemysłowe i mechaniczne, zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych i przeznaczone do automatyzacji i współpracy z dowolnego miejsca.

“Portfolio aplikacji SOLIDWORKS wspiera miliony inżynierów i projektantów na całym świecie w pracach nad najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami. Dzięki integracji z chmurową platformą 3DEXPERIENCE, jedyną dostępną platformą oferującą prawdziwie holistyczne wrażenia cyfrowe, dziś oferujemy użytkownikom SOLIDWORKS nowy poziom współpracy i wymiany doświadczeń. Co więcej, dzięki dostępności w chmurze, z aplikacji SOLIDWORKS mogą powszechniej korzystać małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), bo rozwiązanie zapewnia im bezpieczną infrastrukturę i skalowalną moc obliczeniową dla złożonych zadań symulacyjnych” – powiedział Marcin Sitkiewicz, SOLIDWORKS Senior Territory Technical Manager w Dassault Systèmes.

Więcej informacji o SOLIDWORKS 2021 TUTAJ >>

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: