Zgłoś projekt do Be Inspired
W tym roku już po raz dziesiąty w konkursie firmy Bentley Be Inspired nagrodzone zostaną nadzwyczajne dokonania firm infrastrukturalnych związane z projektowaniem, inżynierią, konstrukcją i realizacją projektu. Jeszcze dziś prześlij swój wyjątkowy projekt, aby zdobyć globalne uznanie dla swojej firmy!
Ten prestiżowy konkurs stanowi okazję do zaprezentowania znakomitych osiągnięć w dziedzinie innowacyjnej i zrównoważonej infrastruktury na świecie. W tym roku trzech finalistów w każdej kategorii wygra wyjazd do Londynu w celu zaprezentowania swojego projektu na Konferencji Year in Infrastructure 2013 przed znakomitym audytorium złożonym z ponad 100 przedstawicieli międzynarodowej prasy branżowej zajmującej się infrastrukturą oraz najważniejszych innowatorów w dziedzinie infrastruktury.
Każdy przedstawiony projekt zostanie oceniony przez niezależne jury złożone z ekspertów z branży i zaprezentowany w publikacji Year in Infrastructure na rok 2013.
Nie przegap możliwości wygrania wyjazdu do Londynu i podziel się swoją historią ze światem! Termin zgłaszania projektów upływa 19 lipca 2013 roku.
W 2013 roku konkurs obejmuje 23 kategorie. Należą do nich:
- Innowacje w budownictwie
- Innowacje w konstrukcji
- Innowacje w projektowaniu generatywnym
- Innowacje w rozwoju, inżynierii i zarządzaniu gruntami
- Innowacje w inżynierii strukturalnej
- Innowacje we współpracy z zastosowaniem i-modeli
Termin składania projektów upływa
19 lipca 2013 roku

Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS

5 edycja Konkursu DYPLOM Z ARCHICADEM trwa

19. Edycja Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS rozstrzygnięta

Ruszyła 19. Edycja Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS

Konkurs na Gwiazdę Miesiąca w Kalendarzu PCC Polska

Konkurs YOUNG DESIGN 2019


Technologie przyszłości i nauka, która wspiera przemysł

BIM to nie przyszłość, to teraźniejszość budownictwa

Integracja UltiMaker Cura z urządzeniami 3Dconnexion

ArCADia BIM 15, nowa przełomowa wersja

BenQ dla grafików i projektantów: 27 cali 5K i 32 cale 4K 144Hz

Dassault Systemes wkracza w kolejną fazę projektu Living Heart

Rusza II edycja ogólnopolskiego badania rynku CAD/CAM
