Szkolenia SOLIDWORKS

ExpoWELDING - Międzynarodowe Targi Spawalnicze

Typ: Targi
Data wydarzenia: 18.10.2022
Czas trwania: 3 dni
Organizator: PTWP SA
Miejscowość: Katowice

Śledzisz ofertę najnowszych urządzeń i sprzętu niezbędnego w realizacji procesów spawalniczych?  Wiesz, że biznesu nie robi się on-line i cenisz kontakty bezpośrednie? Chcesz uczestniczyć w prestiżowej Międzynarodowej Konferencji Spawalniczej? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, targi ExpoWELDING są właśnie dla Ciebie!

ExpoWELDING to najważniejsze targi spawalnicze w Polsce i jedno z najbardziej uznanych wydarzeń branżowych w Europie. 

Podczas wydarzenia wystawcy prezentują najnowsze, kompleksowe rozwiązania wykorzystywane podczas procesu spawania. Są to narzędzia pozwalające uzyskać znacznie lepszą wydajność i jakość pracy. Na targach nie zabraknie zatem szerokiej oferty czołowych przedstawicieli producentów sprzętu spawalniczego, oprogramowania a także robotyzacji i automatyzacji.

Podczas Targów ExpoWELDING odbędzie się 63. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza, pod hasłem: SPAWALNICTWO W SIECI NOWYCH MOŻLIWOŚCI, organizowana przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa. Konferencja stanowi ważne forum wymiany doświadczeń pomiędzy nauką a praktyką. Więcej informacji na stronie  www.konferencja.is.gliwice.pl