Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/users/jakubc02/public_html/domains/3dcad.pl/public_html/web/kal.php on line 3

Weld Tech - Międzynarodowe Targi Branży Spawalniczej

Typ: Targi
Data wydarzenia: 03.09.2024
Czas trwania: 3 dni
Organizator: PTAK WARSAW EXPO
Miejscowość: Nadarzyn k. Warszawy

Targi Weld Tech to wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem spawalniczym w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy. Targi oferują doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Weld Tech to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem, a potencjał sektora spawalniczego jest wykorzystywany do maksimum.

Miejsce realizacji targów w Warszawie na terenie Ptak Warsaw Expo jest nieprzypadkowe. Spawalnictwo odgrywa kluczową rolę w polskim przemyśle, z szerokim zastosowaniem w wielu sektorach gospodarki: przemyśle maszynowym, energetyce, przemyśle stoczniowym, transporcie, budownictwie wielkokubaturowym, w branży automotive. Polska jest też jednym z wiodących krajów europejskich w produkcji i eksporcie wyrobów spawalniczych oraz usług związanych z tą dziedziną. Polskie firmy spawalnicze są cenione za wysoką jakość, stosowanie nowoczesnych technologii, świetny warsztat szkoleniowy oraz konkurencyjność cenową na rynku międzynarodowym.

Strona targów: weldexpopoland.com