Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/users/jakubc02/public_html/domains/3dcad.pl/public_html/web/kal.php on line 3

Electronics Show - Międzynarodowe targi elektroniki użytkowej

Typ: Targi
Data wydarzenia: 21.06.2024
Czas trwania: 3 dni
Organizator: PTAK WARSAW EXPO
Miejscowość: Nadarzyn k. Warszawy

Największe w Centralnej Europie i jedyne w tym regionie targi nowych technologii i elektroniki. Swoją ofertę produktową oraz światowe premiery zaprezentuje ponad 350 uznanych marek. Electronics Show to także możliwość poznania oraz testowania najnowszych rozwiązań technologicznych i konceptów, które czekają na swój debiut na rynku.

Zapraszamy wszystkich na targi Electronics Show. Po sukcesie poprzedniej edycji, chcemy postawić kolejny krok do przodu. #ES2021 to jeszcze większa powierzchnia, jeszcze więcej brandów, a także jeszcze więcej premier sprzętu elektronicznego i nowych stref!
Electronics Show to największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi elektroniki użytkowej. Podczas targów najlepsze światowe marki elektroniczne pokazują swoje produkty i usługi. Wiele z nich można przetestować – zagrać na najnowszych konsolach, posłuchać muzyki z nowych odtwarzaczy i głośników czy zobaczyć w akcji kucharzy gotujących na najnowocześniejszym sprzęcie AGD.
Atrakcjami są premiery sprzętu i usług, prezentacje, wystawy, warsztaty i szkolenia.
Partnerem strategicznym imprezy jest MediaMarkt – lider dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie. Partnerami targów są również najważniejsze organizacje branżowe – ZIPSEE Cyfrowa Polska APPLiA Polska.
 
Strona Targów: electronics-show.com