XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

PowerDraft

Typ: CAD GIS
Producent: Bentley Systems Polska Sp. z o.o.
Wersja językowa: Polski Angielski Niemiecki
Platforma OS:
MicroStation PowerDraft jest profesjonalnym oprogramowaniem do kreślenia 2D. Zawiera intuicyjny interfejs pomagający we wprowadzaniu, edytowaniu i manipulowaniu elementami graficznymi oraz modelami w plikach DGN oraz DWG. Jest integralną częścią rozwiązań firmy Bentley.
 

Power Draft

 
Bentley PowerDraft bazuje dokładnie na tych samych rozwiązaniach programistycznych co MicroStation, dlatego posiada te same narzędzia i funkcje związane z wymiarowaniem, narzędziami kreślenia, wprowadzaniem tekstu, definiowaniem plików referencyjnych, dołączaniem plików rastrowych itp.
  • Interoperacyjność – bezpośrednia obsługa plików DGN i DWG, pozwala skupić się na problemach projektowych a nie na wymianie czy konwersji danych
  • Zarządzanie zmianami – możliwość rejestrowania i śledzenia wszystkich wersji czy rewizji projektu, z możliwością powrotu do dowolnej wersji. W połączeniu z możliwością zabezpieczania plików i stosowania podpisów elektronicznych możliwe jest bezpieczne udostępnianie danych projektowych.
  • Zapis do formatu PDF - z zachowaniem układu warstw, plików referencyjnych i plików rastrowych, których widoczność może być ustalana w Adobe Reader
  • Możliwość rozbudowy – pakiet zawiera narzędzia do tworzenia dodatkowych aplikacji (VBA i MicroStation BASIC). Istnieje możliwość uruchamiania programów pisanych w MicroStation w języku MDL (MicroStation Development Language).
Grupa dyskusyjna PL: news://discussion.bentley.com/bentley.general.pl
Tagi:
Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl