ZW3D Lite - Ekonomiczny program 3D CAD
Targi Toolex 2022
Targi Toolex 2022

Ostatnia szansa na KeyShot z licencją wieczystą

19.11.2021 Skomentuj pierwszy

KeyShot to oprogramowanie do wykonywania fotorealistycznych wizualizacji, obecne na polskim jak i międzynarodowym rynku już przeszło 10 lat. Od początku istnienia programu, wpisuje się idealnie w wymagania użytkowników, którzy potrzebują przygotować wizualizacje swoich projektów. Wielu użytkowników wiodących programów CAD 3D posiada KeyShota jako dodatek, za pomocą którego, łatwo można przygotować wizualizację. Wystarczy zaledwie kilka ruchów myszką, aby w czasie rzeczywistym uzyskać imponujący rendering.

Wizualizacja wykonana w oprogramowaniu KeyShot

Wraz z rozwojem oprogramowania KeyShot pojawiały się ważne dodatki i usprawnienia: Animacja, obsługa kart graficznych, KeyShot VR (do rzeczywistości wirtualnej), KeyShot WEB (do tworzenia interaktywnych modeli na strony www), czy rendering sieciowy pozwalający szybko renderować wymagające wizualizacje, zaawansowana kaustyka, Ray tracing i wiele innych. Wszystkie te elementy sprawiły, że KeyShot jest w czołówce programów do wizualizacji i nadąża za najnowszymi trendami.

Wizualizacja wykonana w oprogramowaniu KeyShot

Wraz z nadchodzącym wydaniem KeyShot 11 zmieni się system licencjonowania na model subskrypcyjny. Jak argumentuje tą decyzję producent oprogramowania KeyShot – firma Luxion, jest to spowodowane globalnymi trendami oraz potrzebami klientów.

Nowa wersja KeyShot 11 zostanie wydana na początku przyszłego roku (Q1 2022) i będzie już w formie subskrypcji rocznej, dlatego jedyną szansą na uzyskanie licencji wieczystej jest zakup nowej licencji KeyShot do końca 2021 roku. Dodatkowo przy zakupie KeyShot 10 PRO wraz z Maintenance, producent zapewnia aktualizację do Keyshot 11 PRO w licencji wieczystej.

Wizualizacja wykonana w oprogramowaniu KeyShot

Jeżeli posiadasz dodatek KeyShot CAD HD do swojego oprogramowania CAD 3D m.in. SolidWorks, Solid Edge, ZW3D, Alibre, IronCAD, ZBrush, to teraz jest ostatnia szansa, aby zakupić upgrade swojego dodatku do wersji KeyShot 10 PRO.

Więcej szczegółów >>

Sprawdź porównanie wersji pomiędzy KeyShot CAD HD oraz KeyShot PRO i dowiedz się jakie funkcjonalności możesz zyskać.

Porównanie wersji - KeyShot

Najczęstsze pytania dotyczące nowego systemu licencjonowania KeyShot >>

Wizualizacja wykonana w oprogramowaniu KeyShot

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
ZW3D Lite - Ekonomiczny program 3D CAD