Szkolenia SOLIDWORKS

KeyShot 9 kompatybilny z IRONCAD

22.04.2020 Skomentuj pierwszy

KeyShot 9

Producent oprogramowania IRONCAD oficjalnie ogłasza wsparcie dla rozszerzenia KeyShot 9 w wersji IRONCAD 2020.

Jako jedno z rozszerzeń programu, KeyShot firmy Luxion pozwala użytkownikom tworzyć najwyższej jakości wizualizacje produktów zaprojektowanych i utworzonych w IRONCAD. Dzięki pełnej integracji programu z dodatkiem KeyShot 9 możliwa jest aktualizacja geometrii. KeyShot w wersji 9 został rozszerzony o szereg zaawansowanych technologii i funkcji, takich jak GPU-accelerated real-time ray tracing i odszumianie AI, zgodne z rzeczywistością wizualizowanie splotu tkanin z wykorzystaniem opatentowanej technologii „patent-pending RealClothTM”, całkowicie nowy moduł cieniujący ze sterowaniem przewodzenia światła, wyjście do interaktywnych konfiguratorów produktów opartych na sieci Web „KeyShotWeb”, obszerną i zoptymalizowaną bibliotekę modeli 3D wysokiej jakości oraz wiele innych udogodnień.

Luxion KeyShot 9s RealCloth Feature 680x381

Nowe możliwości RealCloth w KeyShot 9 wprowadzają nowy poziom realizmu w wizualizacji tekstyliów dzięki kontroli włókien. Zdjęcie: Roberto Manzari

KeyShot 9 Najważniejsze funkcje

KeyShot 9 zawiera istotne aktualizacje i nowości w czterech obszarach: import i integracja, workflow i konfiguracja, materiały i tekstury oraz obraz i dane wynikowe. Umożliwiają one szybsze realizowanie projektów.

Poniższa lista przedstawia najważniejsze funkcje i nowości KeyShot 9, a także informacje o tym, jak działa każda funkcja.

Kluczowe funkcje:

RealCloth - to zgłoszona do opatentowania technologia firmy Luxion, wizualizująca złożony rodzaj materiału. Umożliwia tworzenie i wizualizację realistycznych tkanin. Rodzaj materiału zapewnia kontrolę wzoru splotu (Pro) i możliwość łatwego dodawania włókien. Do biblioteki dodano nowe materiały RealCloth.

Tryb GPU - KeyShot 9 wprowadza możliwość wykorzystania pełnej mocy nowych kart graficznych – NVIDIA RTX z użyciem technologii ray-tracing GPU. (Technologia OptiX) Technologia dostępna jest zarówno dla renderowania w czasie rzeczywistym, jak i renderowania do pliku. Tryb GPU w KeyShot pozwala na dostęp do zasobów GPU jednym kliknięciem! Możliwe jest korzystanie ze skalowania wydajności wielu GPU i dedykowanego sprzętu przyspieszającego rendering dzięki technologii ray tracing z obsługą NVIDIA RTX.

Keyshot Beauty21 533x300

KeyShot 9 pozwala użytkownikom włączyć ray tracing dla kart graficznych NVIDIA RTX za pomocą jednego kliknięcia, aby skorzystać ze skalowania wydajności wielu GPU. Zdjęcie: Dries Vervoort

Denoise - Gładkie, szybkie i piękne renderingi za pomocą jednego przycisku. Opcja Denoise działa zarówno w trybie CPU, jak i GPU, aby wyeliminować szumy w czasie rzeczywistym i renderować plik wyjściowy. Użycie nowej funkcji wpływa na oszczędność czasu podczas renderowania. Włącz opcję Denoise i oglądaj renderowanie obrazu nawet 30-krotnie szybciej, z możliwością użycia nieograniczonej liczby stylów obrazu.

Biblioteka modeli 3D - KeyShot 9 oferuje nową bibliotekę modeli zawierającą specjalnie dobrane modele 3D w najwyższej jakości, które uzupełniają produkty w Twojej scenie. Wszystkie modele 3D są dostarczane z materiałami i teksturami, można je łatwo wyszukiwać, filtrować i dodawać do dowolnej sceny za pomocą prostej metody przeciągnij i upuść z KeyShot Cloud.

Keyshot Beauty6 1200x900

Dodawanie elementu do sceny jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki wysokiej jakości, wyselekcjonowanym modelom dostępnym teraz w KeyShot Cloud. Zdjęcie: David Merz

Web Konfigurator - KeyShot 9 wprowadza możliwość generowania interaktywnych konfiguratorów produktów opartych na przeglądarce internetowej. Dzięki w pełni wyrenderowanym wersjom produktów przy użyciu wybranych modeli, materiałów i studiów, konfiguratory internetowe mogą być tworzone w celu udostępniania renderingów prywatnie lub hostingu online w celu zapewnienia bardziej profesjonalnych ofert produktu.

Wszystkie te funkcje są wdrażane z myślą o usprawnieniu workflow i są unikalne, niezależnie od tego, czy jest to import materiału i konfiguracji oświetlenia za pomocą prostego przeciągania i upuszczania, czy włączanie możliwości renderowania i narzędzi z dostępnością za pomocą jednego kliknięcia. KeyShot 9 łączy to wszystko razem, w celu zapewnienia nieograniczonych możliwości twórczych.

Szczegółowy przegląd wszystkich nowych funkcji TUTAJ >>

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Szkolenia SOLIDWORKS