ITM INDUSTRY EUROPE - 10 pawilonów pełnych innowacji dla przemys

23.04.2024
Targi ITM INDUSTRY EUROPE to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów branży przemysłowej.

Potrójna siła przemysłu - ITM Industry Europe

14.02.2024
Arena nowości, pracujących maszyn i robotów, rozwiązania dla intralogistyki a także moc kooperacyjnych spotkań – tak obiecująco zapowiada się kolejna edycja czerwcowego święta dla branży przemysłowej.

ITM INDUSTRY EUROPE - Optymistyczne dane w przemyśle

22.12.2023
Gorące tematy branży przemysłowej, pokazy w specjalnie wydzielonych strefach, największa w tej części Europy ekspozycja pracujących maszyn i robotów a także powrót do sprawdzonych punktów programu targów – to tylko część atrakcji najbliższej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE

Siła targów ITM INDUSTRY EUROPE

23.12.2022
Siła targów ITM INDUSTRY EUROPE, MODERNLOG, SUBCONTRACTING oraz Salonu BHP ma moc przyciągania. Do grona wystawców najbliższej edycji już dołączyli liderzy branży. Najnowsze technologie dla przemysłu i logistyki od 30 maja do 2 czerwca 2023 r. ponownie wypełnią hale na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nie zabraknie dyskusji na temat wyzwań oraz sposobów na rozwiązanie aktualnych problemów, z którymi zmagają się firmy produkcyjne.

Innowacyjny świat przemysłu na ITM INDUSTRY EUROPE

07.09.2021
Na to wydarzenie branża przemysłowa musiała czekać ponad dwa lata. Zmienił się termin i okoliczności. Nie zmieniło się jedno. Niebywała energia bezpośrednich relacji.

Innowacje druku 3D opanują Poznań

06.08.2021
Wraz ze wzrostem dostępności oraz funkcjonalności drukarek 3D coraz więcej firm decyduje się na wprowadzanie technologii przyrostowych jako usprawnienia produkcji. Takie trendy obserwują też wystawcy targów 3D Solutions. Szykują się na spotkanie w Poznaniu i już dziś zdradzają co planują zaprezentować na stoiskach.

Targi na miarę ery cyfrowej

29.04.2021
Szykuje się wiele nowości, które z impetem wprowadzają targi w erę cyfrową. Jednocześnie nie zabraknie sprawdzonych rozwiązań wyczekiwanych od miesięcy przez wystawców i zwiedzających.

ITM INDUSTRY EUROPE – targi w ciekawych czasach

22.08.2020
Do niedawna nikt nie przypuszczał, że w dobie tak rozwiniętej medycyny gospodarka może znaleźć się w trudnej sytuacji z powodu wirusa. Obyś żył w ciekawych czasach – taką klątwę rzucano w starożytnych Chinach. Te czasy nadeszły. Targi mierzą się z nową rzeczywistością. Na szczęście ze świata docierają coraz bardziej optymistyczne prognozy dla przemysłu. ITM INDUSTRY EUROPE odbędą się w bezpiecznej sanitarnie przestrzeni a nowatorski program wydarzeń zaskoczy nawet stałych bywalców.

Uniwersalny druk 3D nie tylko na kryzys

22.07.2020
Popularność druku 3D nie dziwi. Od kilku lat widać trend rozwoju tej technologii

Roboty autonomiczne i przemysł po pandemii - ITM_talks

07.07.2020
Żywa dyskusja, ciekawe wnioski i przemyślane rekomendacje – tak w kilku słowach można podsumować premierowy odcinek cyklu ITM_talks
1  2  3  4  5  6  7  8  9    »