Palette CAD

Typ: CAD Producent: Palette CAD GmbH
Oprogramowanie do projektowania Palette CAD jest wykorzystywane w wielu branżach. Domeną marki jest połączenie szerokich możliwości i intuicyjnej obsługi. Program skierowany jest przede wszystkim do rzemieślników ale nie tylko. Funkcje dostępne w programie pozwalają na swobodne projektowanie w wielu dziedzinach.

PEPS

Typ: CAD CAM Dodatki Producent: Camtek Limited Komentarzy: 1
PEPS CAD/CAM SYSTEM jest zorientowanym obiektowo systemem CAD/CAM dla zewnętrznego programowania dowolnej maszyny CNC, działającym na standardowym komputerze PC z systemem operacyjnym MS-Windows.

POMAK

Typ: CAD GIS Producent: BIPROGEO S.A.
PoMaK (Podstawowa Mapa Kraju) jest programem nakładkowym dla systemu MicroStation, wspomagającym proces tworzenia wektorowej mapy numerycznej, na podstawie danych z pomiaru bezpośredniego lub plików rastrowych, uzyskanych drogą skanowania istniejących map.

PowerDraft

Typ: CAD GIS Producent: Bentley Systems Polska Sp. z o.o.
MicroStation PowerDraft jest profesjonalnym oprogramowaniem do kreślenia 2D. Zawiera intuicyjny interfejs pomagający we wprowadzaniu, edytowaniu i manipulowaniu elementami graficznymi oraz modelami w plikach DGN oraz DWG. Jest integralną częścią rozwiązań firmy Bentley.

Pro/ENGINEER (obecnie Creo)

Typ: CAD CAM CAE PDM CNC Dodatki Producent: PTC Corporate
Pro/ENGINEER™ to parametryczny i dwukierunkowo zintegrowany system wspomagania procesów projektowych i wytwórczych, który może naleźć zastosowanie w firmie dowolnej wielkości, na wszystkich etapach cyklu powstawania produktu: od momentu powstawania koncepcji wstępnej, aż do etapu produkcji finalnej.

progeCAD Professional

Typ: CAD Producent: ProgeSOFT
ProgeCAD 2010 Professional to doskonały CAD program dla inżynierów mechaników, architektów, elektrotechników – czyli dla wszystkich, którzy pracują z rysunkami w formacie DWG i DXF.

progeCAD Viewer DWG

Typ: CAD Dodatki Producent: ProgeSOFT
ProgeCAD Przeglądarka DWG to wykonawczy software, który służy do przeglądania plików DWG. Oferuje narzędzia do mierzenia, wkładania komentarzy, podkreślania itp, oraz narzędzia do druku.

ProSteel 3D

Typ: CAD Producent: StrucSoft Solutions
ProSteel 3D jest aplikacją do trójwymiarowego projektowania konstrukcji stalowych i automatycznego generowania dokumentacji warsztatowej.

Przedmiar

Typ: CAD Producent: Usługi Informatyczne SZANSA
Program służy do wspomagania kosztorysowania, przez przygotowanie danych przedmiarowych powierzchniowych, liniowych oraz ilościowych.

PYTHA

Typ: CAD Producent: PYTHA Lab
To program 3D CAD do aranżacji wnętrz, projektowania wystaw sklepowych, kuchni i łazienek, a także mebli biurowych i elementów dekoracyjnych.
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl